- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Renhexu
Aktuální počasí Renhexu
Aktuální počasí přímo pro město Renhexu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
