- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Renfrew
Aktuální počasí Renfrew
Aktuální počasí přímo pro město Renfrew. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
