- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Rēgwā’ī ‘Ulyā
Aktuální počasí Rēgwā’ī ‘Ulyā
Aktuální počasí přímo pro město Rēgwā’ī ‘Ulyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 39°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
