Aktuální počasí Regis-Breitingen
Aktuální počasí přímo pro město Regis-Breitingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
