- Počasí
- Afghánistán
- Parwan
- Rēg Rēg
Aktuální počasí Rēg Rēg
Aktuální počasí přímo pro město Rēg Rēg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 0°C |
