- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Rečice
Aktuální počasí Rečice
Aktuální počasí přímo pro město Rečice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
