- Počasí
- Saudská Arábie
- Medina Region
- Rayyis
Aktuální počasí Rayyis
Aktuální počasí přímo pro město Rayyis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
