Aktuální počasí Ratia
Aktuální počasí přímo pro město Ratia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
