- Počasí
- Pákistán
- Khyber Pakhtunkhwa
- Rathi
Aktuální počasí Rathi
Aktuální počasí přímo pro město Rathi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
