- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Rastorf
Aktuální počasí Rastorf
Aktuální počasí přímo pro město Rastorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
