- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Raška
Aktuální počasí Raška
Aktuální počasí přímo pro město Raška. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 4. 4. (00:00)
4°C
pocitově 5°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
