- Počasí
- Švédsko
- Västernorrland
- Råsjön
Aktuální počasí Råsjön
Aktuální počasí přímo pro město Råsjön. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
