- Počasí
- Chorvatsko
- Istria
- Raša
Aktuální počasí Raša
Aktuální počasí přímo pro město Raša. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 21. 5. (00:00) do 22. 5. (00:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
