- Počasí
- Libanon
- South Governorate
- Râs el Haffé
Aktuální počasí Râs el Haffé
Aktuální počasí přímo pro město Râs el Haffé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
