Aktuální počasí Rangpo
Aktuální počasí přímo pro město Rangpo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
