- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Ramsagara
Aktuální počasí Ramsagara
Aktuální počasí přímo pro město Ramsagara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
