- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Ramsagara
Aktuální počasí Ramsagara
Aktuální počasí přímo pro město Ramsagara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 28°C |
