- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Rāmpur
Aktuální počasí Rāmpur
Aktuální počasí přímo pro město Rāmpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
