- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Ramingdorf
Aktuální počasí Ramingdorf
Aktuální počasí přímo pro město Ramingdorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
