- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Rāmdevra
Aktuální počasí Rāmdevra
Aktuální počasí přímo pro město Rāmdevra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 49°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 33°C |
