Aktuální počasí Ramāvand-e Soflá
Aktuální počasí přímo pro město Ramāvand-e Soflá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 29°C |
