- Počasí
- Nový Zéland
- Canterbury
- Rakaia
Aktuální počasí Rakaia
Aktuální počasí přímo pro město Rakaia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
