- Počasí
- Finsko
- Vlastní Finsko
- Raisio
Aktuální počasí Raisio
Aktuální počasí přímo pro město Raisio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
