- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Raisdorf
Aktuální počasí Raisdorf
Aktuální počasí přímo pro město Raisdorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (20:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
