- Počasí
- Sýrie
- As-Suwayda
- Raḩá
Aktuální počasí Raḩá
Aktuální počasí přímo pro město Raḩá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
