- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Ragnozero
Aktuální počasí Ragnozero
Aktuální počasí přímo pro město Ragnozero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | 0°C |
