- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Rævvujavri
Aktuální počasí Rævvujavri
Aktuální počasí přímo pro město Rævvujavri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -5°C |
