- Počasí
- Polsko
- Kujavsko-pomořské vojvodství
- Radzyń Chełmiński
Aktuální počasí Radzyń Chełmiński
Aktuální počasí přímo pro město Radzyń Chełmiński. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
