- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Radotín
Aktuální počasí Radotín
Aktuální počasí přímo pro město Radotín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
