- Počasí
- Švédsko
- Västernorrland
- Rådom
Aktuální počasí Rådom
Aktuální počasí přímo pro město Rådom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 1°C |
