- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Radobić
Aktuální počasí Radobić
Aktuální počasí přímo pro město Radobić. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 4. 5. (00:00) do 5. 5. (00:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
