Aktuální počasí Radar
Aktuální počasí přímo pro město Radar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
