- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Ráchi
Aktuální počasí Ráchi
Aktuální počasí přímo pro město Ráchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 28. 5. (19:00)
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
