- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Qūzūljeh
Aktuální počasí Qūzūljeh
Aktuální počasí přímo pro město Qūzūljeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
