- Počasí
- Saudská Arábie
- Riyadh Region
- Quţayn
Aktuální počasí Quţayn
Aktuální počasí přímo pro město Quţayn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
