- Počasí
- Kyrgyzstán
- Jalal-Abad
- Qurg‘oq-Ko‘l
Aktuální počasí Qurg‘oq-Ko‘l
Aktuální počasí přímo pro město Qurg‘oq-Ko‘l. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
