- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Qujang
Aktuální počasí Qujang
Aktuální počasí přímo pro město Qujang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -4°C |
