- Počasí
- Peru
- La Libertad
- Quiruvilca
Aktuální počasí Quiruvilca
Aktuální počasí přímo pro město Quiruvilca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 4°C |
