- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Qugajie
Aktuální počasí Qugajie
Aktuální počasí přímo pro město Qugajie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | -18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | 2°C |
