Aktuální počasí Queimadas
Aktuální počasí přímo pro město Queimadas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 27°C |
