- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Quchilong
Aktuální počasí Quchilong
Aktuální počasí přímo pro město Quchilong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 22°C |
