Aktuální počasí Quarrata
Aktuální počasí přímo pro město Quarrata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
