- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Quanshui
Aktuální počasí Quanshui
Aktuální počasí přímo pro město Quanshui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
