- Počasí
- Kazachstán
- Karaganda
- Qotyrseltey Taūy
Aktuální počasí Qotyrseltey Taūy
Aktuální počasí přímo pro město Qotyrseltey Taūy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 9°C |
