- Počasí
- Uzbekistán
- Fergana
- Qo‘rgo‘ncha
Aktuální počasí Qo‘rgo‘ncha
Aktuální počasí přímo pro město Qo‘rgo‘ncha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
