- Počasí
- Kazachstán
- Almaty Oblysy
- Qongyröleng
Aktuální počasí Qongyröleng
Aktuální počasí přímo pro město Qongyröleng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
