- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Qiufeng
Aktuální počasí Qiufeng
Aktuální počasí přímo pro město Qiufeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
