- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Qir Mīshī
Aktuální počasí Qir Mīshī
Aktuální počasí přímo pro město Qir Mīshī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
