- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Qingyangcha
Aktuální počasí Qingyangcha
Aktuální počasí přímo pro město Qingyangcha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
