- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Qingqi
Aktuální počasí Qingqi
Aktuální počasí přímo pro město Qingqi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
